Jacek Bartosiak i prof. Andrew Michta na temat rywalizacji wielkich mocarstw i roli Polski w zmieniającym się świecie.

Andrew Michta jest dziekanem College of International and Security Studies w George C. Marshall European Center for Security Studies. Poglądy i opinie prezentowane w programie są jego własnymi i nie muszą odzwierciedlać stanowiska George C. Marshall European Center for Security Studies, Departamentu Obrony USA lub rządu Stanów Zjednoczonych.

 

Andrew A. Michta is the dean of the College of International and Security Studies at the George C. Marshall European Center for Security Studies. The views presented are his own and do not necessarily reflect those of the George C. Marshall European Center for Security Studies, the Department of Defense, or the United States Government.

 

 

Jeśli jesteś już subskrybentem i posiadasz konto - zaloguj się

Jeśli chcesz mieć nieograniczony dostęp – Wybierz plan subskrypcji

Autor Jacek Bartosiak
Założyciel i właściciel Strategy&Future, autor książek „Pacyfik i Eurazja. O wojnie”, wydanej w 2016 roku, traktującej o nadchodzącej rywalizacji wielkich mocarstw w Eurazji i o potencjalnej wojnie na zachodnim Pacyfiku, „Rzeczpospolita między lądem a morzem. O wojnie i pokoju”, wydanej w 2018 roku, i „Przeszłość jest prologiem" z roku 2019.
Data 04/09/2020
Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i do innych celów, o których mówi nasza Polityką Prywatności.