NOW YOU KNOW – to słowa, które określają filozofię naszego działania oraz stanowią istotę naszej pracy. Jako zespół Strategy&Future łączymy wiedzę, niezależność i rzetelność, dążąc do budowania, rozwijania oraz popularyzowania polskiej myśli strategicznej.

Nie wierzymy w drogi na skróty i mamy odwagę kwestionować status quo. Jeśli chcesz dołączyć do zespołu Strategy&Future i rozwijać polską kulturę strategiczną – aplikację oraz kilka słów na swój temat prześlij na adres: contact@strategyandfuture.org.

 

 

Przesyłając swoją aplikację, pamiętaj o dołączeniu do dokumentów rekrutacyjnych następującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Strategy and Future Jacek Bartosiak z siedzibą w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych oraz przyszłych procesów rekrutacji. Wiem, że mogę cofnąć zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dowolnym momencie oraz że cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem wcześniejszego przetwarzania danych. Posiadam dane kontaktowe administratora, za których pomocą mogę wycofać moją zgodę.

 

 

Więcej na temat przetwarzania danych w ramach serwisu Strategy&Future znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

 

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i do innych celów, o których mówi nasza Polityką Prywatności.