Kevin Rudd, „The Avoidable War” (recenzja książki)

Pod koniec sierpnia 2022 r. Biuro Polityczne Komunistycznej Partii Chin (KPCh) ogłosiło, że XX zjazd KPCh rozpocznie się 16 października. Jak zgodnie twierdzą zajmujący się Państwem Środka analitycy, zgromadzeni najprawdopodobniej wybiorą na trzecią pięcioletnią kadencję jako sekretarza generalnego partii Xi Jinpinga.

Płatna subskrypcja Strategy&Future

Ten artykuł jest dostępny tylko dla naszych płatnych subskrybentów.

25 zł miesięcznie
Subskrypcja odnawiana automatycznie raz w miesiącu
Co otrzymają Państwo w ramach subskrypcji?
Dostęp przez 30 dni do wszystkich treści serwisu strategyandfuture.org, w tym materiały do pobrania i pliki audio (z wyłączeniem dostępu do forum).
400 zł rocznie
Opłata pobierana jednorazowo za 1 rok
Co otrzymają Państwo w ramach subskrypcji?
Dostęp do wszystkich treści serwisu strategyandfuture.org, w tym materiały do pobrania i pliki audio.
Otrzymają Państwo także:
dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie codziennie będą Państwo mogli dyskutować o sprawach związanych z bieżącymi wydarzeniami w kraju i na świecie,
dostęp do forum,
udział raz w miesiącu w Q&A z członkami Zespołu S&F – komentarze i omówienia ostatnich tematów S&F oraz odpowiedzi na Państwa pytania),
 

Jeśli jesteś już subskrybentem i posiadasz konto Zaloguj się

Jeśli nie masz konta Zarejestruj się

Autor Maciej Żuczkowski
Historyk. Przekonany, że kluczem do zrozumienia teraźniejszości i prognozowania przyszłości jest studiowanie przeszłości.
Data 09/09/2022
Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z Polityką prywatności.