Kongo

Przed laty jako mały chłopiec, grając w kapsle na podwórku, bardzo lubiłem jeden wyjątkowo oryginalny kapsel, ten z zieloną flagą i ręką trzymającą pochodnię. Zair. Oczywiście zupełnie nieświadomie, bez żadnych skojarzeń geograficznych, nie wspominając o politycznych.

Jeśli jesteś już subskrybentem i posiadasz konto - zaloguj się

Jeśli chcesz mieć nieograniczony dostęp – Wybierz plan subskrypcji

Autor Bogusław Leśnodorski
Radca prawny / Wspólnik zarządzający
Wspólnik i współzałożyciel LSW, z którą jest związany od początku kariery zawodowej. Kieruje praktyką prawa korporacyjnego. Specjalizuje się w prowadzeniu projektów korporacyjnych i inwestycyjnych. Jest jednym z ekspertów w Polsce w dziedzinie finansowania transakcji biznesowych. Pracował m.in. dla podmiotów reprezentujących przemysł ciężki i wydobywczy, sektor budownictwa i nieruchomości, sportu oraz świat mediów i telekomunikacji.
Były współwłaściciel Legii Warszawa i prezes klubu w latach 2012-2017. Członek Polskiej Rady Biznesu. Absolwent Prawa na Uniwersytecie Warszawskim oraz MBA na IESE Business School - Advanced Management (2008).
Prywatnie inwestuje czas w rodzinę, przyjaciół i sport, a pieniądze - w nietypowe przedsięwzięcia biznesowe i ludzi z pasją.
Data 03/10/2019
Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i do innych celów, o których mówi nasza Polityką Prywatności.