Najczęściej zadawane pytania dotyczące subskrypcji Strategy&Future

Czym jest subskrypcja Strategy&Future?

Subskrypcja to dostęp do wszystkich płatnych treści publikowanych w serwisie strategyandfuture.org

Jak uzyskać dostęp do płatnych treści Strategy&Future?

Nie otrzymałem maila aktywacyjnego.

Jeśli w podanej przy rejestracji skrzynce odbiorczej nie ma maila aktywacyjnego, prosimy o sprawdzenie innych folderów (w tym folderu spam, oferty). Jeżeli nie ma go w żadnym z nich, prosimy o kontakt z nami: contact@strategyandfuture.org lub support@strategyandfuture.org.

Jak mogę zapłacić za subskrypcję?

Płatności można dokonać:

  • subskrypcja miesięczna – za pośrednictwem karty płatniczej (debetowej lub kredytowej),
  • subskrypcja roczna – za pośrednictwem m.in. karty płatniczej, BLIK, PayPal, płatność QR, Fastpass.

Czy mogę zmienić adres e-mail na moim koncie?

W tej chwili nie ma takiej możliwości. Płatności i dostęp do treści jest połączony z adresem e-mail na jaki zostaje założone konto na stronie S&F. Poprzez ten adres następuje jego weryfikacja.

Czy muszę mieć konto, aby korzystać z subskrypcji?

Tak, dostęp do płatnych i bezpłatnych treści na strategyandfuture.org jest możliwy po zalogowaniu się na wcześniej założone konto.

W jaki sposób anulować automatyczną subskrypcję?

W planie miesięcznym subskrypcja jest odnawiana automatycznie (co miesiąc); aby z niej zrezygnować, należy zalogować się i przejść do strony panelu użytkownika – Moje konto – https://strategyandfuture.org/moje-konto/.

Należy kliknąć w Anuluj automatyczną subskrypcję i potwierdzić rezygnację. Subskrypcja przestanie obowiązywać w dniu, w którym minie opłacony okres abonamentu Strategy&Future, i nie będzie się odnawiała na kolejny okres.

Chcę otrzymać fakturę za wykupioną subskrypcję Strategy&Future. Co muszę zrobić?

Prosimy o kontakt z biurem Strategy&Future w ciągu 7 dni od dnia dokonania płatności poprzez wysłanie wiadomości na adres: faktury@strategyandfuture.org.

Jak mogę dołączyć do zamkniętej grupy na Facebooku?

Dostęp do zamkniętej grupy Strategy&Future otrzymują subskrybenci, którzy wybrali plan roczny. Po dokonaniu płatności zaproszenie zostaje wysłane na e-mail podany przy rejestracji. Po weryfikacji przez zespół Strategy&Future prośba o dołączenie zostaje zatwierdzona.

Na jakich urządzeniach można korzystać z oferty?

Serwis jest dostępny na wszystkich urządzeniach, na których można korzystać z przeglądarki internetowej.

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z Polityką prywatności.