Szanowni Państwo,

2 grudnia minie rok, odkąd po okresie bezpłatnego użytkowania serwisu Strategy&Future wprowadziliśmy dostęp do materiałów na podstawie płatnej subskrypcji w dwóch wariantach – subskrypcji miesięcznej i subskrypcji rocznej.

Strategy&Future wciąż się rozwija i nie ustaje w dążeniu do udoskonalania serwisu. Mam nadzieję, że nasza praca ma znaczenie i się Państwu podoba. Sądząc po liczbie subskrybentów, tak właśnie jest i za to dziękujemy.

 

Już dziś chcielibyśmy przygotować Państwa na zmianę wysokości abonamentów w obu wariantach subskrypcji – od 2 grudnia 2020 r. dostęp do serwisu Strategy&Future w subskrypcji miesięcznej (w ramach której otrzymują Państwo dostęp przez 30 dni do wszystkich treści serwisu strategyandfuture.org, w tym materiały do pobrania i pliki audio) wyniesie 25 PLN, a subskrypcja roczna (zawierająca dostęp przez rok do wszystkich treści serwisu strategyandfuture.org, w tym materiały do pobrania i pliki audio, dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, udział w Q&A oraz, w zależności od sytuacji epidemiologicznej, dodatkowe atrakcje) będzie kosztować 400 PLN.

 

JEDNAKŻE – niejako w podziękowaniu tym z Państwa, którzy zaufali nam na początku naszej drogi i w pierwszym roku istnienia Strategy&Future od razu wykupili subskrypcję roczną – postanowiliśmy nie podwyższać wysokości abonamentu na kolejny rok dla tych subskrybentów rocznych, którzy zdecydują się z nami pozostać i jeszcze przed zakończeniem okresu subskrypcji przedłużą ją na rok kolejny. Opcja będzie dostępna od 2 listopada 2020 r. po zalogowaniu do panelu – Moje konto.

 

Tych z Państwa, którzy zechcą dołączyć do subskrybentów rocznych jeszcze do końca listopada 2020 roku, chcemy zapewnić, iż również dla nich cena abonamentu nie wzrośnie w kolejnym roku. Liczymy na to, że uda nam się skłonić niezdecydowanych do dołączenia do nas jeszcze w pierwszym roku działalności S&F i w rezultacie do 1 grudnia 2020 roku przybędzie S&F spora grupa subskrybentów rocznych, którzy zechcą skorzystać z subskrypcji za 300 zł za każdy rok, w istocie przez dwa kolejne lata.

 

Mamy nadzieję, że są Państwo zadowoleni z naszej pracy i, co widać zwłaszcza w grupie na Facebooku, rozwijają się Państwo wraz z nami. Wierzymy, że społeczność, która skupiona jest wokół Strategy&Future, będzie rosłą w siłę, co przełoży się na realne działania w kwestiach poruszanych w S&F.

 

Jestem pewien, że widzą Państwo, iż staramy się dotrzymać słowa danego na początku i debatujemy o gwałtownie zachodzących zmianach w świecie, artykułując głośno i publicznie interesy Rzeczypospolitej.

 

 

Jacek Bartosiak i zespół Strategy&Future

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i do innych celów, o których mówi nasza Polityką Prywatności.