Nowy regulamin

Szanowni Państwo,

 

uprzejmie informujemy, iż dokonaliśmy aktualizacji regulaminu serwisu internetowego  www.strategyandfuture.org.

 

Zmianie ulega treść punktu V w zakresie treści podpunktu 7, a dotychczasowe podpunkty 7 i 8 zmieniają numerację na podpunkty 8 i 9. Podpunkty 7, 8, 9 otrzymującą następujące brzmienie:

 

  1. Usługodawca dokłada starań, by regularnie poszerzać i aktualizować Zasoby. Nie jest jednak zobowiązany do podejmowania takich działań. Usługa Dostępu i Usługa Treści upoważnia Użytkownika Zarejestrowanego do dostępu do Zasobów udostępnianych w ramach danej usługi na dzień zawarcia Umowy oraz do nowych Zasobów udostępnionych w okresie obowiązywania Umowy, objętych daną Usługą. Usługodawca nie gwarantuje jednak rozwoju ani aktualizacji Zasobów po dniu zawarcia umowy świadczenia Usługi Dostępu bądź Usługi Treści.
  2. Użytkownik ma możliwość otrzymywania od Usługodawcy informacji handlowych w formie wiadomości przesyłanych na podany przez Użytkownika adres poczty elektronicznej (Usługa Newsletter). W tym celu należy podać prawidłowy adres poczty elektronicznej lub aktywować odpowiednie pole w formularzu zakładania Konta. Użytkownik w każdym czasie może odwołać zgodę na przesyłanie informacji handlowych. Newsletter jest przesyłany przez Usługodawcę wyłącznie do Użytkownika, który dokonał subskrypcji.
  3. Usługodawca może wprowadzać czasowe promocje i rabaty na świadczone w jego Serwisie Usługi odpłatne, w tym oferować czasowo Usługi nieodpłatnie, o czym każdorazowo Użytkownicy będą informowani za pośrednictwem informacji na jego stronach.

 

Zaktualizowana wersja regulaminu znajduje się na stronie www.strategyandfuture.org w zakładce REGULAMIN (https://strategyandfuture.org/regulamin-strategyfuture-1-02-2022/)

 

Zaktualizowany Regulamin obowiązywać będzie od dnia 1.02.2022 r.

 

Uprzejmie informujemy, iż dokonaliśmy także aktualizacji opisów subskrypcji. Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami: https://strategyandfuture.org/platna-subskrypcja-strategyfuture/

Jeśli jesteś już subskrybentem i posiadasz konto - zaloguj się

Jeśli chcesz mieć nieograniczony dostęp – Wybierz plan subskrypcji

Autor Jacek Bartosiak
Założyciel i właściciel Strategy&Future, autor książek „Pacyfik i Eurazja. O wojnie”, wydanej w 2016 roku, traktującej o nadchodzącej rywalizacji wielkich mocarstw w Eurazji i o potencjalnej wojnie na zachodnim Pacyfiku, „Rzeczpospolita między lądem a morzem. O wojnie i pokoju”, wydanej w 2018 roku, i „Przeszłość jest prologiem" z roku 2019.
Data 17/01/2022
Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i do innych celów, o których mówi nasza Polityką Prywatności.