Rzeczpospolita i stu rozbójników

A więc najpierw, pod koniec lipca, premier Rzeczypospolitej Mateusz Morawiecki ostrzegł, że pod granicę z Polską – w pobliże przesmyku suwalskiego – przerzuconych zostało „ponad 100” z kilku tysięcy żołnierzy Grupy Wagnera przebywających obecnie na Białorusi. Kilka tygodni później polską przestrzeń powietrzną naruszyły helikoptery białoruskiej armii; wreszcie, dosłownie kilka dni temu, aresztowano Rosjan rozlepiających w Warszawie wlepki Grupy Wagnera.

Płatna subskrypcja Strategy&Future

Ten artykuł jest dostępny tylko dla naszych płatnych subskrybentów.

40 PLNper month

Subskrypcja odnawiana automatycznie raz w miesiącu

This will get you:


Dostęp przez 30 dni do wszystkich treści serwisu strategyandfuture.org, w tym materiały do pobrania i pliki audio (z wyłączeniem dostępu do forum).

500 PLN

Opłata pobierana jednorazowo za 1 rok

This will get you:


Dostęp do wszystkich treści serwisu strategyandfuture.org, w tym materiały do pobrania i pliki audio.


Otrzymają Państwo także:


dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie codziennie będą Państwo mogli dyskutować o sprawach związanych z bieżącymi wydarzeniami w kraju i na świecie,


dostęp do forum,


udział raz w miesiącu w Q&A z członkami Zespołu S&F – komentarze i omówienia ostatnich tematów S&F oraz odpowiedzi na Państwa pytania),

If you already are a subscriber Login

If you do not have an account Register

Autor Albert Świdziński
Dyrektor analiz w Strategy&Future.
Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i do innych celów, o których mówi nasza Polityką Prywatności.