„Sprawa pułkownika Miasojedowa” Józef Mackiewicz – o niesprawiedliwości (Audio)

Literacka wyprawa, na którą dziś się wybierzemy, będzie wyprawą nieco odmienną. Co prawda wrócimy w niej do Mackiewicza, autora, który na łamach Strategy&Future już witał, ale powrót ten powiedzie nas jednak całkiem inną trasą. Zadecydował o tym on sam, prezentując opartą na faktach opowieść, w której samym sercu nie mieszczą się wielkie historyczne procesy – wciąż obecne, choć zepchnięte tu na dalszy plan – lecz człowiek. Najzwyklejszy. I mimo swej zwykłości osamotniony.

Subskrypcja Strategy&Future

Ten artykuł jest dostępny tylko dla naszych subskrybentów.

Jeśli chcesz mieć dostęp do bezpłatnych treści na stronie, kliknij w poniższy link.

 

Zarejestruj się

Jeśli jesteś już subskrybentem i posiadasz konto Zaloguj się

Jeśli chcesz mieć nieograniczony dostęp Wybierz plan subskrypcji

Autor Olga Kowalska
Filolog literaturoznawca. Ukończyła filologię polską I stopnia oraz filologię romańską II stopnia na Uniwersytecie Gdańskim. Twórczyni bloga literackiego i towarzyszącego mu kanału YouTube http://WielkiBuk.com, który prowadzi od 2012 roku. Recenzentka i promotorka literatury. Prowadzi spotkania autorskie, wywiady z pisarzami oraz warsztaty związane z promowaniem marki osobistej w sieci. Na co dzień pracuje w małej firmie zajmującej się usługami multimedialnymi.
Data 25/05/2020
Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z Polityką prywatności.