Strategiczna polityka gospodarcza

Na czym to polega, że jedne państwa są bogate i mają znaczenie, a inne biedne i pozbawione znaczenia? Wojna handlowa i przypadek Huawei, czyli jak USA stara się zapobiec wzrostowi bogactwa i znaczenia Chin. Czy Niemcy będą podejmować analogiczne kroki w stosunku do Polski?

Jeśli jesteś już subskrybentem i posiadasz konto - zaloguj się

Jeśli chcesz mieć nieograniczony dostęp – Wybierz plan subskrypcji

Autor Paweł Wawrzyński
Doktor habilitowany inżynier, zastępca dyrektora Instytutu Informatyki Politechniki Warszawskiej. Z wykształcenia informatyk oraz ekonomista. Prowadzi badania naukowe dotyczące sztucznej inteligencji, sieci neuronowych i uczenia maszynowego. Jest także wynalazcą posiadającym szereg patentów w obszarach takich jak telekomunikacja, lotnictwo, środki transportu. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje pracę menedżerską w sektorze elektronicznym, finansowym i deweloperskim. Był publicystą ekonomicznym tygodnika „Do Rzeczy”. Jest autorem jednej książki.
Data 16/09/2019
Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i do innych celów, o których mówi nasza Polityką Prywatności.