Szanowni Państwo

w artykule programowym otwierającym Strategy&Future przedstawiłem Państwu naszą misję i zadania.

 

Chcemy się przede wszystkim skupić na odczytywaniu dla Państwa zmieniającego się otoczenia strategicznego oraz na kształtowaniu polskiej myśli strategicznej w XXI wieku.

 

W początkowym okresie funkcjonowania S&F mogli się Państwo zapoznać z treścią i formą, którą zaproponowaliśmy. Tak jak obiecaliśmy, nie boimy się inicjować debaty, tworzyć własnych przemyśleń i recept na przyszłość, przy okazji wskazując – mam nadzieję – możliwe kierunki dalszego samokształcenia i rozwoju.

 

Nadchodzi nieubłaganie czas, gdy – zgodnie z zapowiedzią – dostęp do wiedzy proponowanej w ramach Strategy&Future będzie płatny. Niezmiennie uważam, że jest to najwłaściwsza formuła, daje bowiem niezależność i pozwala na zachowanie cnoty dążenia do prawdy. Finansowanie przez teoretycznie nieograniczoną liczbę odbiorców jest najuczciwsze. Jest też najbezpieczniejsze, bo unika się dzięki niemu zobowiązań, które mogłyby krępować misję.

 

A to pozwala skupić się na pracy merytorycznej, która powinna być wyznacznikiem marki Strategy&Future.

 

Chcemy, aby z czasem Strategy&Future stało się synonimem jakości i esencji wiedzy, również na globalną skalę.

 

Zakładam, że nasza praca będzie nieustannie przez Państwa oceniana. I dobrze. Tak być powinno. Mam nadzieję, że wspólnie stworzymy jakość, dzięki której będzie się zmieniało nasze otoczenie.

 

Dziękuję serdecznie

Jacek Bartosiak z zespołem Strategy&Future

Jeśli jesteś już subskrybentem i posiadasz konto - zaloguj się

Jeśli chcesz mieć nieograniczony dostęp – Wybierz plan subskrypcji

Autor Jacek Bartosiak
Założyciel i właściciel Strategy&Future, autor książek „Pacyfik i Eurazja. O wojnie”, wydanej w 2016 roku, traktującej o nadchodzącej rywalizacji wielkich mocarstw w Eurazji i o potencjalnej wojnie na zachodnim Pacyfiku, „Rzeczpospolita między lądem a morzem. O wojnie i pokoju”, wydanej w 2018 roku, i „Przeszłość jest prologiem" z roku 2019.
Data 02/12/2019
Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i do innych celów, o których mówi nasza Polityką Prywatności.