W Strategy&Future nie boimy się tworzyć własnych przemyśleń i recept na przyszłość.

Funkcjonowanie serwisu, w niezależnej i obiektywnej formule, jest możliwe wyłącznie dzięki wsparciu finansowemu osób, zdecydowanych korzystać z naszej oferty, która po wstępnym okresie darmowym jest dostępna w ramach płatnej subskrypcji.

 

 

 

Jeśli chcą Państwo dodatkowo docenić naszą pracę i wspomóc rozwój Strategy&Future, zapraszamy do dokonywania wpłat.

 

 

Przelew tradycyjny:
mBank S.A.
42 1140 2004 0000 3702 7910 3087

 

Tytuł przelewu: „Wsparcie Strategy and Future”.

 

 

Strategy&Future prowadzi prognostyczny projekt badawczy pod nazwą „Dwudziesta wojna”, dotyczący hipotetycznych kryzysów bezpieczeństwa międzynarodowego w obszarach strategicznego zainteresowania Polski.

 

W projekt zaangażowani są eksperci polscy i zagraniczni. Pomiędzy latem 2020 a wiosną 2021 Strategy&Future przeprowadziło serię analiz studyjnych, badań i gier decyzyjnych, mających na celu przedstawienie kształtu porządku międzynarodowego oraz wyzwań, przed którymi w najbliższej dekadzie stanąć może Polska. Poprzez wykorzystanie kwestionariuszy, gier decyzyjnych oraz symulacji nakreślamy prawdopodobną ewolucję systemu międzynarodowego – zarówno w ujęciu globalnym, jak i w bezpośrednim sąsiedztwie Polski.

 

Projekt „Dwudziestej wojny”, w tym prace koncepcyjne nad Armią Nowego Wzoru.

 

WIDEO

Projekt „Dwudziestej wojny” https://zrzutka.pl/hpp247​ i http://www.zrzutka.pl/z/projekt20wojny​, więcej szczegółów tutaj.

Za wsparcie z góry dziękujemy.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i do innych celów, o których mówi nasza Polityką Prywatności.