Drodzy subskrybenci!

Jak wiecie, rozpoczęliśmy strategiczną współpracę z Patronite, które wesprze nas w obsłudze procesów płatnościowo-technologicznych. Poniżej opisaliśmy wszystkie szczegóły tej zmiany…

Ważne: Jeśli chcesz wznowić subskrypcję lub założyć nową – przejdź do naszej nowej strony na Patronite, wybierz próg wsparcia i opłać go wybraną przez siebie metodą!

 

1. Wszystkie nowe treści, stworzone przez zespół S&F, będą pojawiały się na  https://patronite.pl/p/strategy-and-future/ Aby nie działać rewolucyjnie, tylko ewolucyjnie – materiały są czasowo dostępne zarówno na Patronite jak i na strategyandfuture.org

 

 2. Starą stronę planujemy utrzymywać w obecnej formie do końca bieżącego roku, tak aby każdy, kto ma subskrypcje, mógł nią zarządzać i w wybranym przez siebie czasie przenieść swoją płatność na Patronite.

 

 3. Nie musisz przenosić swojej subskrypcji w tym momencie! Możesz spokojnie poczekać do jej zakończenia i dopiero wówczas założyć nową na Patronite.

 

 4. Jeśli zarejestrujesz się na Patronite e-mailem, z którego skorzystałeś podczas zakładania subskrypcji, będziesz miał dostęp do wszystkich postów zamkniętych w Patronite. Ważne: pamiętaj, że musisz utworzyć na Patronite nowe konto – korzystając z adresu e-mail, przypisanego do konta Strategy&Future (nie loguj się tym samym loginem/hasłem, co na S&F!). Jeśli masz już konto na Patronite,które wykorzystuje ten sam email jako identyfikator – po prostu zaloguj się. Artykuły będą dla Ciebie dostępne.

 

 5. Jeśli nie jesteś pewien, czy Twoja subskrypcja na koncie S&F jest aktywna, możesz to zrobić w zakładce „My subscriptions” w ustawieniach konta S&F

https://strategyandfuture.org/moje-konto/

 

 6. W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości, problemów – pisz śmiało na contact@strategyandfuture.org

I na koniec chcielibyśmy bardzo Wam podziękować. Od wielu miesięcy (a nawet lat) wspieracie Strategy&Future – bez Was to wszystko, co udało nam się zdziałać, nie byłoby możliwe!

 

 

Autor Strategy&Future
Data 05/06/2024
Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i do innych celów, o których mówi nasza Polityką Prywatności.