Mapy mentalne elektroenergetyki 

Ostatnio na łamach Strategy&Future Krzysztof Uchnast rzetelnie opisał polski imposybilizm w kwestii budowy elektrowni jądrowej. Chciałbym do tej analizy dodać szerszą perspektywę, pokazując więcej uwarunkowań czy sił, które – nomen omen – rozsadzają polską elektroenergetykę.

 

Płatna subskrypcja Strategy&Future

Ten artykuł jest dostępny tylko dla naszych płatnych subskrybentów.

40 PLNmiesięcznie

Subskrypcja odnawiana automatycznie raz w miesiącu

Co otrzymają Państwo w ramach subskrypcji?


Dostęp przez 30 dni do wszystkich treści serwisu strategyandfuture.org, w tym materiały do pobrania i pliki audio (z wyłączeniem dostępu do forum).

500 PLN

Opłata pobierana jednorazowo za 1 rok

Co otrzymają Państwo w ramach subskrypcji?


Dostęp do wszystkich treści serwisu strategyandfuture.org, w tym materiały do pobrania i pliki audio.


Otrzymają Państwo także:


dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie codziennie będą Państwo mogli dyskutować o sprawach związanych z bieżącymi wydarzeniami w kraju i na świecie,


dostęp do forum,


udział raz w miesiącu w Q&A z członkami Zespołu S&F – komentarze i omówienia ostatnich tematów S&F oraz odpowiedzi na Państwa pytania),

Jeśli jesteś już subskrybentem i posiadasz konto Zaloguj się

Jeśli nie masz konta Zarejestruj się

Autor Krzysztof Kępa
Ekspert w dziedzinie energetyki, zrównoważonego rozwoju i projektów infrastrukturalnych. Absolwent prawa i politologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz ekonomii politycznej w London School of Economics and Political Science (LSE). Od 2010 roku związany z energetyką. Pracował w czołowej firmie doradczej, realizując projekty optymalizacyjne dla branży gazowej i paliwowej. W latach 2013–2020 odpowiadał za analizę otoczenia biznesowego i regulacyjnego oraz kontakty z kluczowymi interesariuszami w PGE Polskiej Grupie Energetycznej. Od 2020 roku pracował dla branży gazowej, zajmując się dostosowaniem GK PGNiG do wymogów polityki metanowej Unii Europejskiej oraz ESG. Obecnie doradza klientom z branży energetycznej, infrastrukturalnej i nieruchomości.
Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i do innych celów, o których mówi nasza Polityką Prywatności.